Grupinė psichoterapija

Kviečiami nauji nariai prisijungti į psichoterapines grupes.

Grupinė psichoterapija – tai ilgalaikė konfidenciali savęs pažinimo erdvė, kuriama iš grupės narių tarpusavio santykių. Grupės santykiuose atsikartoja ir kituose santykiuose kylančios problemos. Su grupės narių ir psichologo pagalba galima siekti geresnio savęs pažinimo, turimų santykių problemų kilmės supratimo, geresnės savijautos, taip pat ieškoti sprendimų sunkumams sumažinti bei čia ir dabar grupėje tuos sprendimus išbandyti.

Pagrindinis psichoterapinės grupės tikslas – kad kiekvienas individualus grupės narys gautų sau norimą ir siekiamą rezultatą bei: geriau suvoktų save ir kitus, pažintų savo stipriąsias/silpnąsias puses, padidintų savo asmenybės potencialą, išsivaduotų iš savirealizaciją stabdančių veiksnių įtakos.

Kokias problemas galiu spręsti grupėje?

Psichoterapinė grupė skirta spręsti tas problemas, kurios patiriamos santykiuose: nemokėjimas užmegzti ir palaikyti artimų ryšių, negalėjimas išsakyti savo jausmų ir/ar nuomonės, sunkumai priimant kritiką, konfliktavimas, konkuravimas, savęs nuvertinimo jausmas, savęs pervertinimas ir išaukštinimas, nepasitikėjimas kitais ir/ar savimi, tebelydintys jausmai dėl praeities/dabarties/ateities santykių: baimė, vienatvė, nerimas, gėda, kaltė, pyktis. Grupė gali padėti spręsti ir asmenines problemas, tokias kaip: sunkumai priimant sprendimus, baimė suklysti, pasimetimas savo noruose, savo poreikių nepripažinimas ir kt. Taigi, grupėje galima spręsti ir asmenines, ir tarpasmenines problemas.

Kodėl verta rinktis pagalbą grupėje?

Terapinė grupė čia ir dabar leidžia patirti, kad nesi vienas su savo problemomis. Grupės nariams pasidalinus savo sunkumais pasimato problemų universalumas: ir kiti grupės nariai jaučia, ir kai kurių problemos bus kažkuo panašios į Tavąsias.
Taip pat grupėje atsiranda erdvės kitam suteikti palaikymą, paramą, paguodą. Iš tokio veiksmo ateina jausmas, kad kitam esi naudingas, reikalingas ir svarbus.

Kaip užsiregistruoti į psichoterapinę grupę?

Prieš grupę kviečiu į kelis pokalbius, skirtus lūkesčių, asmeninės istorijos, grupės lankymo sąlygų aptarimui bei įvertinimui, kiek mano vedama grupė jums tinkama.  Pokalbio kaina – 40 €.
Kviečiu registruotis į pokalbius šiais kontaktais: 8 637 06696, dovile.genutyte@gmail.com

Grupės pradžia: po įvadinių pokalbių.

Grupės sesijų laikas: pirmadienis, 18:00-19:30 (1k./sav.)

Grupės sesijos kaina: 20 €.

Grupės vieta: Savanorių pr. 206, Kaunas.

Facebook: grouptherapy.lt

Daugiau apie psichoterapiją grupėje galite pasiklausyti tinklalaidės “Ai, viskas gerai” pokalbyje su psichoterapeutu E. Laurinaičiu.