Psichoterapinė grupė – RENKAMA

Grupinė psichoterapija – tai ilgalaikė savęs pažinimo erdvė, kuriama iš grupės narių tarpusavio santykių. Grupės santykiuose atsikartoja ir kituose santykiuose kylančios problemos. Su grupės narių ir psichologo pagalba galima siekti geresnio savęs pažinimo, turimų santykių problemų kilmės supratimo, geresnės savijautos, taip pat ieškoti sprendimų sunkumams sumažinti bei čia ir dabar grupėje tuos sprendimus išbandyti.

Pagrindinis psichoterapinės grupės tikslas – kad kiekvienas individualus grupės narys gautų sau norimą ir siekiamą rezultatą bei: geriau suvoktų save ir kitus, pažintų savo stipriąsias/silpnąsias puses, padidintų savo asmenybės potencialą, išsivaduotų iš savirealizaciją stabdančių veiksnių įtakos.

Kokias problemas galiu spręsti grupėje?

Psichoterapinė grupė skirta spręsti tas problemas, kurios patiriamos santykiuose: nemokėjimas užmegzti ir palaikyti artimų ryšių, negalėjimas išsakyti savo jausmų ir/ar nuomonės, sunkumai priimant kritiką, konfliktavimas, konkuravimas, savęs nuvertinimo jausmas, savęs pervertinimas ir išaukštinimas, nepasitikėjimas kitais ir/ar savimi, tebelydintys jausmai dėl praeities/dabarties/ateities santykių: baimė, vienatvė, nerimas, gėda, kaltė, pyktis. Grupė gali padėti spręsti ir asmenines problemas, tokias kaip: sunkumai priimant sprendimus, baimė suklysti, pasimetimas savo noruose, savo poreikių nepripažinimas ir kt. Taigi, grupėje galima spręsti ir asmenines, ir tarpasmenines problemas.

Kodėl verta rinktis pagalbą grupėje?

Grupėje čia ir dabar gali patirti, kad nesi vienas su savo problemomis. Grupės nariams pasidalinus savo sunkumais pasimato problemų universalumas: ir kiti grupės nariai jaučia, ir kai kurių problemos bus kažkuo panašios į Tavąsias.
Taip pat grupėje atsiranda erdvės kitam suteikti palaikymą, paramą, paguodą. Iš tokio veiksmo ateina jausmas, kad kitam esi naudingas, reikalingas ir svarbus.

Kaip užsiregistruoti į psichoterapinę grupę?

Prieš grupę spalio mėnesį vyks įvadiniai pokalbiai, skirti lūkesčių, asmeninės istorijos bei grupės lankymo sąlygų aptarimui. Pokalbio kaina – 15 €.
Kviečiu registruotis į pokalbius šiais kontaktais: 8 637 06696, dovile.genutyte@gmail.com

Grupės pradžia: 2019 m. lapkričio mėn. (diena bus patikslinta)

Grupės sesijų laikas: pirmadienis, 18:00-19:30 (1k./sav.)

Grupės sesijos kaina: 12 €.

Grupės vieta: Savanorių pr. 206, Kaunas.

Daugiau apie mane čia.

 

 

Advertisements