Psichologinė konsultacija

Psichologo konsultacija – tai profesionali pagalba, skirta įveikti gyvenimo krizes, spręsti psichologines problemas bei tarpusavio santykių dilemas. Su psichologo pagalba įvertinama susiklosčiusi probleminė situacija, greičiau susivokiama savuose jausmuose, aiškiau suvokiama sudėtingų tarpusavio santykių dinamika, taip pat ieškomi sunkumų įveikimo būdai.
Nuo problemos sudėtingumo priklauso, kiek konsultacijų reikės jai spręsti. Jei turimas aiškus, konkretus klausimas ir problema trunka dar neilgai, tuomet gali užtekti ir vienos-dviejų konsultacijų. Jei tenka įsigilinti ir ieškoti išeities būdų iš ilgiau besitęsiančių problemų, tuomet gali reikėti 5-20 ar daugiau konsultacijų. Pirmojo pokalbio metu sutariama konsultacijų trukmė, kuri visada priklauso nuo asmeninių žmogaus poreikių ir problemos ypatumų. 


Psichologinė konsultacija skirta suaugusiems, paaugliams.

Kiekvienas amžiaus tarpsnis turi savus iššūkius, su kuriais susidūrus gali tapti sunku patogiai gyventi. Suaugusiems gali kilti psichinės sveikatos problemų (padidėjęs nerimas, atsiradusi depresinė nuotaika, elgesio pokyčiai, miego sutrikimai ir kt.). Taip pat gali atsirasti rūpesčių darbinėje sferoje, santykiuose su vaikais, sutuoktiniu. Neretai suaugusiuosius vargina nepasitikėjimas savimi, žema savivertė, emociniai sunkumai, konfliktai. Paauglystės metu kyla savojo “aš” formavimo klausimai, pasitikėjimo savimi rūpesčiai, lytinio tapatumo dilemos, bendravimo su artimaisiais ir draugais problemos, profesijos pasirinkimo iššūkiai. Kartais paaugliams tenka atsidurti konfliktiškuose santykiuose su vienu iš tėvų, patirti valgymo sutrikimus ar kitus emocinius ir elgesio sunkumus.

Nepriklausomai nuo amžiaus, kiekvienas gali susidurti su emociniais sunkumais patyrus krizę, netektį, skyrybas, artimojo savižudybę, ar išgyvenus smurtą, konfliktus, patyčias.
Apie visa tai bei kitus individualius Tavo rūpesčius ir kalbamės susitikę psichologinėse konsultacijose.


Konsultacijos trukmė – 50 min.
Kaina – 40 €.


                                        IMG_20181010_152605236